Jak na Nový rok, tak po celý rok…. video

Jak na Nový rok, tak po celý rok….

….to už říkala naše prababička, heavymetalová legenda…. Ani toto hluboce zakořeněné rčení ovšem nebrání některým individuím, aby si svými novoročními zážitky připravili pěknou pakárnu do celého následujícího roku.
Bylo tomu tak i v případě Jindrouše s Marťou, Větvičky a Růži. Místo aby se bavili na černočerné etnodiskotéce, kam je zval bývalý lezec – dnes už profesionální pseudomuzikant a simulantská lemra – vyrazili posbírat pár horezdarů na skalách, na kterých zaručeně ( kromě babek sbírajících jetelinku pro králíky do nůše ) nikdy nikdo nebyl.
Aby své ultravýkony byli schopni obhájit před vrcholovými komisemi celého světa, vše neuvěřitelně avantgardním způsobem zdokumentovali. Kamera jak víno, člověk neví, jak na monitor koukat, jestli ho otáčet v rukou jako volant, jestli je to opocení kouřový efekt a tma byla natáčena záměrně…..
Nevadí, my se nesmějeme. Naopak jsme rádi, že šli….že někomu budou po celý rok klouzat boty po skále, bude padat na prdel, spát v lese, mrznout a smrdět kouřem….protože jak na Nový rok, tak po celý rok.
S láskou a přáním krásného roku 2016
Tom Atom

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0001 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0036 OLYMPUS DIGITAL CAMERA Fotografie-0360 101_9288 100_1127 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 16 SAM_1164 DSC_2489 CIMG4858 IMG_20150110_140312

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement