Jak na Nový rok, tak po celý rok…. video

Jak na Nový rok, tak po celý rok….

….to už říkala naše prababička, heavymetalová legenda…. Ani toto hluboce zakořeněné rčení ovšem nebrání některým individuím, aby si svými novoročními zážitky připravili pěknou pakárnu do celého následujícího roku.
Bylo tomu tak i v případě Jindrouše s Marťou, Větvičky a Růži. Místo aby se bavili na černočerné etnodiskotéce, kam je zval bývalý lezec – dnes už profesionální pseudomuzikant a simulantská lemra – vyrazili posbírat pár horezdarů na skalách, na kterých zaručeně ( kromě babek sbírajících jetelinku pro králíky do nůše ) nikdy nikdo nebyl.
Aby své ultravýkony byli schopni obhájit před vrcholovými komisemi celého světa, vše neuvěřitelně avantgardním způsobem zdokumentovali. Kamera jak víno, člověk neví, jak na monitor koukat, jestli ho otáčet v rukou jako volant, jestli je to opocení kouřový efekt a tma byla natáčena záměrně…..
Nevadí, my se nesmějeme. Naopak jsme rádi, že šli….že někomu budou po celý rok klouzat boty po skále, bude padat na prdel, spát v lese, mrznout a smrdět kouřem….protože jak na Nový rok, tak po celý rok.
S láskou a přáním krásného roku 2016
Tom Atom

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

DSC_1397 IMG_0004 IMG_0008 DSC_2655 DSC_2507 IMG_0111 IMG_0242 IMG_0044 IMG_0077 DSC_0039 IMG_0075 DSC_1402 IMG_0078

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement