FRÝDLANTSKÉ CIMBURˇÍ 3.4. 2016

Neděle kolem jedenácté dopoledne telefon. Čau Jindrouš, vyrážíme směr Nos, jdeš taky? Jasně, dorazím za váma,, ok budeme na Zevlounu,, čus uvidíme se. Ještě telefon do LBC Růže,, ok do hoďky jsem v Hejnicích..

Když jsme začali stoupat s Růžou údolím Černého potoka, telefon, Jindrouš nám dává zprávu, že jsou na Frýdlantském cimbuří, ok jdeme za váma..

Když jsme dorazili na cimbuří, byli čtyři lidi nasáčkovaný v Z komíně u prvního kruhu.. Růžo, za nima nejdeme,  to by bylo na dlouho. Přemejšlel  jsem co si vylezeme a vzpomněl  jsem si, že se mi líbil z druhé strany V kout, když jsem ho okukoval při poslední návštěvě cimbuří .

Po pár metrech v cestě jsem zjistil, že jsme udělali dobře. Cesta je parádní chytovatá, vzdušná pětka. Po slanění jsme se přemístili za Jindroušem a jeho týmem na Pohovku, akorát dolezli a tak jsme si poplácali rukama a začli sestupovat do údolí. Potom už tradičně Dělnický dům, plznička(y) a dobrej pocit z času strávenýho v Jizerkách.

L.

 
Marťa a Jindrouš na vrcholu Pohovky

 

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0065 IMG_0273 IMG_7458 IMG_0022 IMG_0039 DSCN3833 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0075 IMG_0059 101B0020 DSC_0809 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0062

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement