Rychlá akce quakerská

A zase bylo krásně hnusně, chladno a mokro. Ale my jsme vyrazili s Lubošem dolézt pár vymyšlených cest na Geronima a Teepee. Luboše to prostě chytlo, našel „svoji“ lokalitu a realizuje se.
Nejprve jsme spáchali cestu na Geronima, která má potenciál potěšit každého quakera, který si sem najde cestu. Obtížnější než cesta samotná bylo vymyšlení jména pro tuto linii. To nás teprve čeká, respektive čekáme my na to, až nás něco napadne. Na politiku kašleme, ale respektujeme zákony. A tak když byl prezidentem zvolen Miloš Zeman, JE naším prezidentem a neříkáme ( jak je teď moderní ), že NENÍ. A po dalších volbách ať je to zase kdo chce. Nicméně v době, kdy je trendy se vůči Zemanovi vymezovat, uvažovali jsme, že naschvál půjdeme proti proudu a cestu nazveme MILOŠI, VYDRŽ a lehčí variantu MILOŠI, VYDRŽ – OVČÁČKOVA VARIANTA. No a další cestou by mohla být MEDAILE PRO BRADYHO, protože nám připadá, že by bylo dobré přidat se ke všem těm šedým myším, které najednou vyznamenávají pana Bradyho, aniž by před pár týdny vůbec tušili, že někdo takový existuje. A při té příležitosti bych panu Bradymu rád udělil čestné občanství v mojí skalce před garáží u domu, zlatý klíč od naší kůlny a řád myšího kožíšku vlastnoručně spíchnutý z té myší bestie, která mi po sklepě roztahala ořechy. Nic proti panu Bradymu, ale nemusel se nechat proměnit v trapnou loutku a jak Glum přebírat další a další milááášky….
Pak jsme se přesunuli na Teepee, kde si Luboš připravil nový projekt, já si vylezl Hranu pro radost a Ležícího býka a přidal novou, naprosto nefenomenální a luxusně nezajímavou linku Wakan, která prověří každého lezce bohem políbeného a talentem obdařeného a vyvolá v něm otázku o smyslu lezení.
Tak či tak, byli jsme venku a to je vždycky dobré….i když je to třeba jen rychlá akce: RYCHLE přejet hory dokud je otevřená Soušská silnice, RYCHLE vyběhnout do skal, RYCHLE si něco vylézt a RYCHLE zase mazat domů do tepla…..a tam zjistit, že natočené záběry jsou také poněkud RYCHLÉ, protože jsem zmrzlými prsty nedomáčkl tlačítko na kameře, abych potvrdil ukončení časosběrného režimu….

Tom Atom


 

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

100_3786 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0043 IMG_0021 DSC_2647 (2) IMG_02838 DSC_0112 DSC_0237 108_9499 102_2764 IMG_0084 IMG_0018 170720141791

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement