Holé Spáry 2017

SPÁRY a CHRÁNIČE NA ČPÁRY aneb slovo dalo slovo a tlumočíme pozvání na závody
Kolikrát se velmi pobaveně koukáme na lidi, kterým přebujelo ego a přou se o kraviny. Jeden máguje, druhej to kategoricky odmítá. Někdo tvrdí, že mágo je stejná pomoc jako lezečky a když odmítáš mágovat, máš i lízt bosej nebo v křuskách po dědovi. Jinej to zas popírá a říká: „hele, to je blbost, to taky můžu lízt se šňůrou na prádlo a kroužkama na klíče.
My se nehádáme, nepřeme a pokroku se v míře přijatelné nebráníme. Nemágujeme, ale lezečky nosíme na nohou i na rukou. Jo, na rukou taky – prostě spárovky. Přece si neodřeme svoje pečlivě pěstěné pacičky, se kterými chodíme do obchoďáku k Asiatkám na modeláž nehtů a manikůru a hlavně přece když něco může bolet míň a držet víc, tak proč dělat hrdinu. Těch jsou plný krchovy….
Pamatuji se dobře na první lezení se spárovkami. Musel jsem se přihlouple tlemit, jak to bylo fajn. Ovšem léta běží, vážení! Spárovky nejmenované konfekční firmy jsem prodrbal. Sloužily dobře, nic proti nim. Protože rád spotřebovávám věci do klamoru a všechno tahám, dokud to na mě neshnije, zkusil jsem si ty prodrbané spárovky opravit. Jo, jenže jako pravý kozlík šikula jsem je prolepil mimo jiné vteřiňákem a ta koženka ( či kýho výra to je ) vytvrdla a rozlámala se na střepy. Jo, paráda.
Nicméně jako člověk mající oči a přijímající rady moudřejších, zvolil jsem pro nákup nových chráničů na čpárky ( spárovek ) výrobek Honzy Obročníka. Nepovažujte to za reklamu. Prostě mám vrozené sympatie k malovýrobcům ( na kolo jsem kupoval s oblibou výrobky tzv garážovek, nedávno jsem si nechal ušít staromilecké kožené pohory, taky můj bágl není z nabídky outdoorových řetězců…. ). Těším se, až ty festovně vypadající potvory vyzkouším.
A spolu s komunikací přes maily ohledně objednávky a způsobu doručení, přišlo i pozvání od Honzy Obročníka na závod Holé spáry. Říkám: „ Kámo, neblbni, já vlastně ani nelezu, ty rukavice si kupuju na efekt do hospody, kam s Lubošem chodíme se sedákem přes džíny, abychom oslňovali pivní čtyřicítky….“ No, ve skutečnosti jsem přiznal, že nejsem zrovna soutěživej typ, ale program závodů a jejich systém jsem si pročetl a nepochybuji o tom, že to bude skvělá akce.
Počasí je stále ještě nejisté. A tak pokud si chcete ukrátit čekání na jaro, s Honzovým svolením předáváme odkaz na HOLÉ SPÁRY, kde si můžete krásně ničit čpáry, pobavit se, zasoutěžit a pohlédnout pravdě do očí, jak na tom se spárami jste. Pokud se nám podaří překonat strach z toho zmíněnému pohledu pravdě do očí, taky dorazíme…..

Veškeré informace o této akci se dozvíte zde: http://www.obrworks.cz/35-hole-spary-v-holesovicich-2017.html

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

102_2831 IMG_0009 IMG_0079 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0020 IMG_0033 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0023 DSC_0011 DSCN3866 IMG_0103 IMG_0034 IMG_0061

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement