NOS

Po necelém roce jsme se s Lubošem vrátili do Údolní cesty na Nos. Minule si cestu vytáhl on, tentokrát jsme se domluvili, že já vytáhnu cestu po třetí kruh, Luboš si obleze nos ke čtvrtému kruhu a na zbytku cesty se domluvíme podle chuti.
Počasí bylo takřka ideální. Modré nebe nad hlavou, teplo, ovšem kolem stěny proudil chladný vzduch a chvílemi námi cloumal docela silný vítr.
Větším nepřítelem než počasí, tak bylo naše rozpoložení. Nezrušili jsme naši dohodu, že si Nos v pátek vylezeme, přestože já měl už druhý den žaludek na vodě a po tvrdorohlíkové dietě jsem nebyl zrovna při síle. Navíc když jsem hladový, jsem protivný. A jak připustil ve stěně Luboš, i on se cítil jalově.
Cestu jsme tak přebojovali, vnitřně má ale právě takový těžší průběh se zdárným koncem pro nás větší cenu, než lehkonohé vykráčení k vrcholu. Je dobré vědět, že i když to nejde, tak to jde.
A mimochodem, friend zapomenutý v cestě jsme tam nechali. Pod vrcholem jsem našel nezaložený vklíněnec, takže jestli to čte ten, kdo ho ztratil, může si o něj napsat….
Tom Atom

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0229 VIRB Picture DSCN3893 CIMG4805 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0020 IMG_0044 IMG_0095 SAM_1142 Mezi Zvonem a Sedlem IMG_20160421_195726 IMG_0018 IMG_0245

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement