SETKÁNÍ NA HUBERTCE

Nejsem tím, kdo by měl psát o každoročním setkání na Hubertce. Já jen vím, že se koná, svolávají ho Jindroušovci a že až doposud mi pracovní povinnosti nedovolily se zúčastnit. Vloni jsem to měl v plánu, to ale zase klempírovaly děti….
Letos se to pěkně sešlo a tak jsme vyrazili za partou.

Silnice přes hory je zavřená, takže jsme museli jet jako kolem světa, hezky ze Zásady přes Harrachov a Polsko až nad Libverdu, k Hubertce. Počasí ukázalo svoji přívětivou tvář a tak nebylo divu, že v době našeho příjezdu se všichni toulali po lesích a kdo nelezl, tak alespoň procházel svá oblíbená místa.

My s dětmi jsme se zašli podívat na Kočičáky a potom jsme stoupali k Francouzským kamenům, ale těšení dětí na chalupu vítězilo nad delším špacírem. Nahoru to šlo prckům ztuha, ale k Hubertce letěli jak o závod. To už se ze všech stran trousili kamarádi. Někteří se motali únavou a někteří se prostě motali. V chatě bylo útulno, vytopeno, bylo co jíst, pít i povídat. Kdo nebyl, bude snad příště.

Díky všem, s kým jsme mohli strávit pár příjemných chvil. Věřím, že akce pokračovala ve stejně příjemné atmosféře, za které jsme ji opustili a nepochybuji, že spíš nabírala na gradaci. Snad se nikdo nezatoulal a neumrzl…..a tím pádem že ti, kdo o akci a její tradicí ví víc než já ( všichni ), přidají fotky a třeba i nějakou tu příhodu.

Tom Atom

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0046 DSC_1388 DSCN3931 IMG_0050 IMG_0087 Fr Cim IMG_0154 DSC_2425 IMG_0021 IMG_0016 DSC_0041 DSCN3897 IMG_0060

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement