KAGOT HLÁSÍ DOVOLENOU

Konečně! Prázdniny a volno! Co víc si přát? Přepínáme do módu KLÍDEČEK. Ano, chtěli jsme se ještě rozloučit s Jizerkami vylezením nějaké hodnotné cesty a výpravou, na které nasajeme mimořádného ducha našich zelených bukovožulových hor do všech pórů našeho těla, aby tam někde daleko, kam míříme, se nám po něm nestýskalo. Jenže přišly deštivé a chladné dny, na lezení nebylo pomyšlení. A protože je vše jak má být, alespoň jsme se stačili nachystat na dovolenou. Vyrobil jsem spaní do dodávky, ať můžeme s dětmi křižovat světem. Luboš vyměnil na autě 98% dílů, aby rovněž dojel k cíli a dá-li Bůh ( nebo kdo a co chce ), v jednom bodu letošní daleké cesty se protnou dovolené Luboše a Kristýnky s tou naší. Doharcujeme-li se tam, kde místo cikánů řvou cikády, kde voda je slaná, sluneční paprsky hřejivější a vzduch voní úplně jinak, pobudeme tam společně – hejnická i zásadská část Kagota.

Dovolte nám, abychom Vám popřáli klidnou a pohodovou dovolenou. A jestli se naše kagotovské duše nerozpustí v letním slunci, zase se tu sejdeme nad dalšími články a videi z Jizerek. No a pokud bychom dospěli k názoru, že už se nám opravdu, ale opravdu nechce v tomto blogu pokračovat – což je téma, které se stále houpe v prostoru jako bójka na mořské hladině – děkujeme za přízeň a Váš čas při čtení a shlédnutí našich amatérských, ale srdcem tvořených příspěvků.

Krásné léto, kamarádi!
Tom Atom

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_20161125_084015 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0072 DSC_2938 IMG_0020 DSC_1129 IMG_0094 DSC_2415 OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC_1412 325 IMG_0035

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement