ELEMENT VODY a VZDUCHU

Voda a vzduch – dva ze základních elementů, které potřebujeme k životu. Čistě fyziologicky i pro radost. Kdo viděl proměnu horských potoků a říček od stříbřité stružky po bouřící masy vody, ví, o čem mluvím. Samozřejmě chápu, že ten, komu se voda valí do domu, o radosti mluvit nemůže…a vzduch? Komu by se nelíbilo jeho hvízdání kolem uší, když si to pálí na lyžích či na kole z vršků k údolí.

Omlouvám se těm, kdo mi psali, jestli se vůbec ještě na Kagotu něco nového objeví, případně jestli jsme v pohodě a nespláchla nás Smědá….ne, všechno je v pořádku, jen si potřebuji orazit. Nechce se mi psát, stříhat videa, hledat k nim hudbu. Tvůrčí duch odpočívá, moje pozornost je upřena jen na rodinu, čas s ní, na přátele a příjemné chvíle, směrem k přírodě, volnosti a nicnemusení. Bylo by hodně o čem psát a krásných záběrů mám nasysleno spousty. Možná se k nim někdy vrátím a možná ne. Aby to tu ale neumřelo úplně, přidávám alespoň dvě videa poslepovaná z květnových a červnových dní. Není to nic převratného, světoborného, spektakulárního. První video je na téma vody postupně nabývající na síle.

A to druhé je o svištění vzduchu, když si to pro radost svou i svých dětí valíte dolů po singltreku. Kdo máte chuť, podívejte se. A časem, až se to malé vnitřní tvůrčí JÁ zase probudí, přibudou videa a články o letních cestách, dalekých i blízkých, horách špičatých i oblých obzorech. Přeji všem, aby vás štěstí a zdraví provázelo na cestách i doma, v každé vteřině vašich životů.

Tom Atom

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0113 IMG_0045 IMG_0089 20150614_162156_3 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0212 IMG_0068 211 DSCN4836 z4 IMG_0326 IMG_0081 IMG_0084

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement