KONEC DIVNOROKU, ale…

Poslední den roku….divnoroku…..ač nejsem přítelem rekapitulací, hodnocení a naopak novoročních poselství, úplně stručně se ohlédnu zpět. Prožili jsme rok, který znamenal výrazné – takřka nemyslitelné a nepředstavitelné – omezení našich svobodnostních a lidských práv. Museli jsme pochopit, že vlády považují svůj lid za artikl v jejich vlastnictví….nehodlám se v tom patlat. Kazilo by mi to den…. Konec tohoto příšerného roku slavit nebudu, mám totiž obavy, že to, co přijde a valí se na nás, bude mnohem horší. Doufat ve zlom k dobrému ale nepřestanu. Každý z nás budeme muset bojovat za drobečky svobody a normálnosti….a to je výzva….

Pokusme se vzdorovat, každý vést svůj vlastní boj za maličkosti, které dělají normálnost normálností, radost radostí, svobodu svobodou, morálku morálkou. Bojujme za vše, co dává naději nám a našim dětem, co tmelí nás, lidi podobně smýšlející a tvoří val proti deviantům a zrůdám ovládajícím vysoké funkce a posty, což jim dovoluje kormidlovat nás do průšvihu obřích rozměrů. Ti chudáci, duševně a duchovně tak chudí, ani netuší, že páchají zlo, které semele i je.

Jsou ale i dobré věci, které tu zrůdnost vysoce převyšují. Dobro, Láska, chcete-li, Bůh. Matička příroda a její krásy, energie neviditelné, ale vysoce pozitivní a skutečné. Přeji spoustu zdraví, štěstí, pohody a svobodného pohybu bez vládního PSA zakousnutého do nohavice. Všude se říká, že to bude jiné, než jsme bývali zvyklí….a já myslím, že máme právo a povinnost doufat v opak, tedy v návrat normálních dní. Už se toho naříkalo namlelo, co mělo být pravdou – třeba se Sovětským svazem jsme měli být na věčné časy….Svoboda je stav duše, někdo umí být svobodný za každé situaci, jiný i za formální svobody je vězněm své hlavy. Tak buďme v klidu, lesy pořád stejně šumí ve větru, výhledy ze skal těší oko i srdce, potoky bublají a dávají svěžest a život a to podivné lidské hartusení a chrastění covidními zbraněmi se svobodných duší nedotýká. Přeji vám dobře namířený životní kompas se střelkou ukazující, kudy a jak se dá za všech okolností jít. A přeji vám právo a spravedlnost! A lásku především!

S vírou v predikci vítězství Dobra, Tom Atom

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

SAM_1164 IMG_0002 IMG_0041 IMG_0069 100_3751 IMG_0031 DSC_2420 DSC_0077 IMG_0295 IMG_0017 IMG_0015 Obraz0299 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement