KLUK Z HOR

Čím víc je mi let, čím déle se harcuju po světě sem a tam, tím méně potřebuji k životu cokoliv, co zavání nějakou prestiží a snobstvím. Nejcennější věci nejdou koupit za peníze, nedostane je pod pultem, ze známosti. Svoboda, čas na své záliby, možnost být tam, kde vám je dobře při činnosti, která vás baví, s lidmi, na nichž vám záleží. A nebo naopak sám, jen se sebou a luxusem času na své myšlenky. To jsou ty nejdůležitější okolnosti, které činí život krásnými. Samozřejmě nesmíme opomenout zdraví vaše vlastní i všech vašich blízkých duší.

Potom přijdou časy, kdy přesto, že nežádáte mnoho, komusi stojí zato po vás jít. Brát vám svobodu pohybu, setkávání, podávání rukou. Tváří se, že to dělají pro vaše dobro, zaklínají se vzletnými kecy o ušlechtilé péči o vaše zdraví, rodinu, děti. Média překrmená propagandou chrlí manipulativní informace a často přímo dezinformace.

Vám je to ale fuk, protože máte srdce, rozum, cit. Nepotřebujete nic víc, než žít, dokud žijete. Mantinely si beztak můžete nastavit sami. A že po vás chtějí v obchoďáku náhubek? No a co?! Tak tam prostě nejdu. Stejně je nejlépe v X let staré péřovce, která má víc ploch záplatovaných než původních. V kalhotách, které se sypou, ale vám je v nich dobře právě proto. O nic nemusíte mít strach. Že přibude díra, flek? Nevadí.

Bubáci z vlády lžou, využívají situace k utahování šroubů, implementaci zákonů, které okrádají nás všechny o svobodu – ve jménu zdraví, pochopitelně. Můžete si dát pigáro, jehož důsledek nikdo zatím nedohlédne. Ne, nechci, díky. A vzdorovat budu za sebe i za své děti až do úplné krajnosti. Pamatuji moc dobře, jak úchylnej Vilík Gatesů už před lety pronesl, že: “odvedeme-li dobrou práci při vakcinaci, sníží se populace a zalidnění planety….”

No tak budeme žít z ruky do huby, však se nějak protlučeme. Mám bujnou fantazii, ale nemám mozek psychopata, proto ani nedokážu domyslet, o co všechno se ještě naše vláda – a možná v područí někoho mocnějšího – vůči nám pokusí. Ale upřímně vzato, seru na ně.

Můžu jednoduše říci, že já i mí blízcí, jsme kluci a holky z hor. Na nějaký nečas jsme zvyklí, umíme improvizovat, jsme odolní, vlídní ke všem, kdo si vlídnost zaslouží a tvrdí k těm, kdo si respekt, úctu a slušnost nezaslouží. Nás si nejde koupit, uplatit, zkorumpovat. Hodnoty máme jasně dané. Takže si kujte ty svoje pikle, stejně si nic na onen svět nepřenesete a umřete stejně jako my. Ovšem my s čistým štítem, svědomím a pocitem, že druhým neubližujeme. Tedy milá vládo a vaši pomahači a sluhové systému, my, kluci z hor, na vás sereme! Z našich hor a lesů na vás házíme bobek.

S nulovou úctou naší vládě i jejich dvorním šaškům a s hlubokým respektem ke všem novodobým disidentům, kteří si nenechají kálet na hlavu a dokážou žít ve své soukromé svobodě, Tom Atom

One response to “KLUK Z HOR”

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0005 IMG_0110 IMG_0011 DSC_0306 P1280618 230520141447 IMG_0154 DSC_2420 IMG_0330 102_2620 DSCN3964 Fotografie021 IMG_0045

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement