JIZERSKOHORSKÉ LEDY 2022

Jak tak toho Kagota flákám, úplně jsem zapomněl, že před pár týdny se Luboš rozhodl dát na stránky pár fotek z výpravy na ledy ve Štolpichu. Výpravy jsem se – bohužel – neúčastnil. Zatímco led jiskřil a zvonil, já byl pocitově v nejhlubší díře. Je ale moc dobře, že bída jednotlivce nemá vliv na krásu hor. Na zveřejnění fotek však nedošlo, Luboš neměl nervy na redakční systém, který se proměnil – samozřejmě k horšímu. A já teď, při pátrání v galerii a při administraci stránek, jsem fotky objevil. S radostí je zveřejňuji, jen škoda, že jsem si to neužil s vámi, kamarádi.

Nemám, co bych k fotkám napsal. Nebyl jsem účastníkem a obecně o ledech vím jedno velké kulaté…a tak, někdo z vás, kdo jste byli strůjci zážitku, jste tímto mnou vyzváni, abyste pár slov doplnili……..a nebo víte co? Doba už je taková, že se k různým problémům vyjadřují “odborníci”, kteří nemají o věci ani tucha…a tak v tomto duchu “specialisty” fotky doplním popisky pro případ, že by se nikdo s textem do článku neozval….

…toto jsou lyžáky v lyžích, jenže lyže jsou pod sněhem a nejsou vidět…vpravo je kus kabelu od elektrických kamen, které je fajn do hor nosit, když je zima….
…kouřové signály ztracené party zeměměřičů….
…velmi smutný nález oběšeného psa…kdo ví, co ho trápilo, že se rozhodl to skončit…po odříznutí a částečném rozmrazení byl zkonzumován partou hladových zbloudilých geodetů…

….špatný stav chodníků v Jizerských horách vyústil v používání toho náčiní, kterému se odborně říká NESMEKY. Koupit se dají u každé dobré benzinky a v Kaufiku….
…pokus o odstranění zapomenutého geologického kladívka z namrzlé vozovky …
…vyžádalo si to velké páčení, hodně hrubé síly…

….zoufalá a vyhladovělá majitelka oběšeného psa rovněž uvažuje o sebevraždě…zmrzlýma rukama ovšem není schopna uvázat pořádný kaťák….
…tyto nehostinné podmínky je třeba zcivilizovat, vypustit sem tisíc buldozerů a hezky to zplanýrovat, ať tu může vyrůst nová montovna s pěkným parkovištěm
…bohužel, kladívka se nepodařilo z ledu vypáčit, pán v oranžové helmě z toho zvrací, pán v šedé helmě se mu směje…
….pokus o záchranu lana, na kterém se oběsil pes….každý ví, že kousek lana sebevraha se má nosit pro štěstí v kapce. Proto je třeba takový provaz získat, rozřezat na kousky a prodat na e-bay….a kdyby se ještě podařilo to kladívko….

Napsat komentář

 

 

 

 

 

 

 

Počasí Hejnice (okres Liberec) - Slunečno.cz

NÁHODNÉ FOTO

IMG_0084 DSC_0103 IMG_0065 IMG_0062 IMG_0190 IMG_0021 DSCN3868 IMG_0036 100_1289 IMG_0060 DSC_2752 20140413_142937 IMG_0107

Bookmark Us

Delicious Digg Facebook Favorites More Stumbleupon Twitter

Search

About us

About Us

Our Sponsors

advertisement advertisement advertisement